Zapraszamy

SOCJALIZACJA PSÓW DOROSŁYCH

DLA KOGO?

Spotkania socjalizacyjne przeznaczone są dla wszystkich chętnych - choć po uprzedniej weryfikacji.

Zapraszamy psy małe i duże (grupy podzielone są rozmiarami), oazy spokoju i nerwusy – dla każdego znajdzie się miejsce. Jeśli Twój pies nie ma problemów przebywając z innymi psami – doskonale! – będzie mógł utrwalać te umiejętności i pomoże innym czworonożnym koleżankom i kolegom w pokonywaniu ich trudności. Jeśli natomiast spotkania z innymi psami stanowią problem - pies jest lękliwy lub nerwowy – tutaj nabierze nowych umiejętności społecznych i z czasem będzie czuł się zdecydowanie pewniej. Dzięki temu Wasze codzienne życie stanie się łatwiejsze! Na udziale w spotkaniach korzystają zrówno psy jak i ludzie. Właściciele uczą się psiego języka i obserwują poczynania swojego pupila w grupie, a psy poznają i utrwalają zasady przebywania z ludźmi i innymi psami w spokojny i zrównoważony sposób.

CZYM TO SIĘ RÓŻNI OD PSIEGO WYBIEGU LUB PARKU?

Nasze spotkania mają swój cel i określoną strukturę. Nie są jedynie spotkaniem w rodzaju „spuszczamy pieski, niech się wybiegają“. Każdy w ich trakcie może czegoś się nauczyć. Głównymi aktorami i nauczycielami są psy, jednak instruktor pełni nadzór nad grupą i dba o to, by wszyscy czuli się w niej dobrze i bezpiecznie.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Spotkania odbywają się na bezpiecznym, ogrodzonym terenie przychodni weterynaryjnej Toris, Warszawa, ul. Ostródzka 226.

KIEDY?

Zazwyczaj w niedzielę, godziny przedpołudniowe.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Należy wykonać telefon bezpośrednio do instruktora (725 028 270 - Łukasz), który zada kilka celnych pytań i zaprosi na spotkanie weryfikacyjno-zapoznawcze.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Należy zabrać ze sobą psa oraz dobry humor. Pies powinien mieć założoną zwykłą, dobrze dopasowaną obrożę (maksymalnie dwa palce na płasko wchodzą pod obrożę)  oraz dopiętą do niej porządną smycz.
Na teren socjalizacji nie wnosimy jedzenia ani zabawek.
Inne zasady omawiamy na spotkaniu zapoznawczym.