Zapraszamy

SOCJALIZACJA PSÓW DOROSŁYCH

DLA KOGO?

Spotkania socjalizacyjne przeznaczone są dla wszystkich chętnych - choć po uprzedniej weryfikacji.

Zapraszamy psy małe i duże (grupy podzielone są rozmiarami), oazy spokoju i nerwusy – dla każdego znajdzie się miejsce. Jeśli Twój pies nie ma problemów przebywając z innymi psami – doskonale! – będzie mógł utrwalać te umiejętności i pomoże innym czworonożnym koleżankom i kolegom w pokonywaniu ich trudności. Jeśli natomiast spotkania z innymi psami stanowią problem - pies jest lękliwy lub nerwowy – tutaj nabierze nowych umiejętności społecznych i z czasem będzie czuł się zdecydowanie pewniej. Dzięki temu Wasze codzienne życie stanie się łatwiejsze! Na udziale w spotkaniach korzystają zrówno psy jak i ludzie. Właściciele uczą się psiego języka i obserwują poczynania swojego pupila w grupie, a psy poznają i utrwalają zasady przebywania z ludźmi i innymi psami w spokojny i zrównoważony sposób.

CZYM TO SIĘ RÓŻNI OD PSIEGO WYBIEGU LUB PARKU?

Nasze spotkania mają swój cel i określoną strukturę. Nie są jedynie spotkaniem w rodzaju „spuszczamy pieski, niech się wybiegają“. Każdy w ich trakcie może czegoś się nauczyć. Głównymi aktorami i nauczycielami są psy, jednak instruktor pełni nadzór nad grupą i dba o to, by wszyscy czuli się w niej dobrze i bezpiecznie.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Spotkania odbywają się na bezpiecznym, ogrodzonym terenie przychodni weterynaryjnej Toris, Warszawa, ul. Ostródzka 226.

KIEDY?

Zawsze w niedzielę, w ustalonych godzinach. Obecnie: 9:00 / 10:00 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Należy wykonać telefon bezpośrednio do instruktora (725 028 270), który zada kilka celnych pytań lub zaprosi na spotkanie weryfikacyjno-zapoznawcze.

ILE TO KOSZTUJE?

Koszt uczestnictwa w jednym cyklu (8 spotkań) to 150 zł, płatne bezpośrednio po pierwszym spotkaniu. Z opłaty zwolnieni są klienci Szkoły BINGO! (każdy z kim kiedykolwiek pracowałem lub pracuję indywidualnie lub w grupie), stali klienci Dog Station oraz stali klienci Przychodni Weterynaryjnej Toris.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Należy zabrać ze sobą psa oraz dobry humor. Powinniście być wyposażeni w zwykłą, dobrze dopasowaną obrożę oraz smycz. Na teren socjalizacji nie wnosimy jedzenia ani zabawek. 

International Association of Canine Professionals (IACP)

IACP#5401 - Associate Level

© 2020 BINGO! Szkolenie Psów