Socjalizacja psów dorosłych.

Spotkania socjalizacyjne przeznaczone są dla wszystkich chętnych!

Zapraszamy psy małe i duże, oazy spokoju i nerwusy – dla każdego znajdzie się miejsce. Jeśli Twój pies nie ma problemów przebywając z innymi psami – doskonale! – będzie mógł utrwalać te umiejętności i pomoże innym czworonożnym koleżankom i kolegom w pokonywaniu ich trudności. Jeśli natomiast spotkania z innymi psami stanowią problem - pies jest lękliwy lub nerwowy – tutaj nabierze nowych umiejętności społecznych i z czasem będzie czuł się zdecydowanie pewniej. Dzięki temu Wasze codzienne życie stanie się łatwiejsze! Na udziale w spotkaniach korzystają zrówno psy jak i ludzie. Właściciele uczą się psiego języka i obserwują poczynania swojego pupila w grupie, a psy poznają i utrwalają zasady przebywania z ludźmi i innymi psami w spokojny i zrównoważony sposób.

Spotkania odbywają się na bezpiecznym, ogrodzonym terenie przychodni weterynaryjnej Toris, Warszawa, ul. Ostródzka 226.

Czym spotkania socjalizacyjne różnią się od wizyty w psim parku czy na łące?

Nasze spotkania mają swój cel i określoną strukturę. Nie są jedynie spotkaniem w rodzaju „spuszczamy pieski, niech się wybiegają“. Każdy w ich trakcie może czegoś się nauczyć. Głównymi aktorami i nauczycielami są psy, jednak instruktor pełni nadzór nad grupą i dba o to, by wszyscy czuli się w niej dobrze i bezpiecznie.

Zawsze w niedzielę, w ustalonych godzinach. Obecnie: 9:00 / 10:00 

Koszt uczestnictwa w całym cyklu (8 spotkań) to 150 zł płatne bezpośrednio po pierwszym spotkaniu. Z opłaty zwolnieni są klienci Szkoły BINGO! (każdy z kim kiedykolwiek pracowałem lub pracuję indywidualnie lub w grupie), klienci Dog Station oraz stali klienci Przychodni Weterynaryjnej Toris.

Należy wykonać telefon bezpośrednio do instruktora (725 028 270) i umówić się na wizytę weryfikacyjno-zapoznawczą. Warto także śledzić profil www.facebook.com/socjalizacjabingo gdzie pojawiają się dodatkowe informacje.

Należy zabrać ze sobą psa oraz dobry humor :) Powinniście być wyposażeni w zwykłą obrożę oraz smycz. Na teren socjalizacji nie wnosimy jedzenia ani zabawek. W zależności od liczby chętnych na dane spotkanie, możliwy będzie udział więcej niż jednej osoby z jednym psem – ostatecznie decyduje o tym instruktor.​

szkolenie psów warszawa, behawiorysta warszawa, szkolenie psów bingo,

International Association of Canine Professionals (IACP)

IACP#5401 - Associate Level

© 2018 BINGO! Szkolenie Psów

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic
  • Google+ App Icon