Dlaczego mój pies...?

...jest niespokojny...nadmiernie pobudzony...za dużo szczeka...ciągnie na smyczy...jest agresywny...boi się wszystkiego...


Oczywiście każdy przypadek jest inny i wymaga wejścia w szczegóły, jednak istnieje uniwersalny sposób na zrozumienie z czego mogą wynikać kłopoty Twojego psa (lub Twoje kłopoty, które generuje pies swoimi zachowaniami...). Jeszcze zanim zgłosisz się do behawiorysty, możesz zastosować ten model, by znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a jeśli już umawiasz się na spotkanie ze specjalistą, dzięki temu możesz lepiej się przygotować i uczynić sesję jeszcze bardziej efektywną.


Z większością moich klientów pracuję, posługując się modelem spiętrzonego stresu. Przechodzimy przez konkretne "warstwy" i koncentrujemy się na znajdowaniu obszarów do pracy w każdej z nich. Całość tworzy później czytelny plan działania. Poświęć 8 minut na obejrzenie tego filmiku i zobacz na czym ten model polega.

Pamiętaj, że nic nie dzieje się dzięki spotkaniom, rozmowom, oglądaniu filmików... zmiana jest możliwa tylko dzięki podjęciu działania. Chcesz zmienić zachowania psa, musisz nauczyć się jak to zrobić i po prostu to zrobić - małymi krokami, każdego dnia. Nie ma magii, która odmieni psa w 5 minut. Zrozumienie psa to jest ta magia, której szukasz i która umożliwia później fajne wspólne życie.


Zapraszam!

Łukasz

BINGO! Szkolenie psów.

tel. 725 028 270

152 wyświetlenia0 komentarz