Braciszkowie


W 1966 roku grupa mnichów (franciszkanie obrządku bizantyjskiego), odłączyła się od swojego pierwotnego zgromadzenia i założyła własne, gdzieś na farmie wśród wzgórz stanu Pensylwania. Trzy lata później, w tej samej okolicy zamieszkały siostry zakonne tego samego obrządku i szybko dały się poznać jako doskonałe opiekunki, chętnie pomagając uboższym rodzinom i okolicznym szpitalom. Owe siostry zakonne to Nuns of the New Skete, dziś specjalizujące się m.in. w pieczeniu przepysznych serników (poważnie!). Braciszkowie natomiast - Monks of the New Skete, słyną ze swoich umiejętności szkolenia psów i hodują owczarki niemieckie. Ich książka "The Art of Raising a Puppy" ("Sztuka wychowania szczeniaka") to absolutny bestseller i pozycja uznana wśród wielu światowej klasy trenerów, jako całkowicie wyczerpująca temat okresu szczenięctwa. Więcej o zgromadzeniu Monks of The New Skete: www.newskete.org


86 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Dlaczego mój pies...?

...jest niespokojny...nadmiernie pobudzony...za dużo szczeka...ciągnie na smyczy...jest agresywny...boi się wszystkiego... Oczywiście każdy przypadek jest inny i wymaga wejścia w szczegóły, jednak ist

International Association of Canine Professionals (IACP)

IACP#5401 - Professional Level

© 2020 BINGO! Szkolenie Psów