Kurs Grupowy

 

Jeśli marzy Ci się, by Twój pies był posłuszny i nie sprawiał kłopotów, a do tego chcesz mieć pewność, że będzie grzecznie zachowywał się w obecności innych psiaków i ludzi - to szkolenie jest dla Was! 

Celem kursu jest ukształtowanie solidnej podstawy posłuszeństwa psa i zbudowanie właściwej komunikacji, co bardzo ułatwi Ci codzienne życie. Pies będzie ładnie chodził na smyczy, grzecznie przybiegnie na zawołanie, czy też będzie potrafił spokojnie pozostać we wskazanym miejscu (co z pewnością docenisz nie raz, chcąc na przykład, by nie skakał na gości albo by po prostu dał Ci nieco wytchnienia :)). Nauczymy go dobrych manier, jednocześnie nie odbierając nic z jego pieskich uciech.

 

Szkolenia grupowe odbywają się o stałych porach w weekendy. Spotykamy się raz w tygodniu na terenie Parku Bródnowskiego. Każde spotkanie trwa 1 godzinę.

 

  • 5 tygodni zajęć, spotkania jeden raz w tygodniu 

  • nauka współpracy i komunikacji z psem, w tym opanowanie najważniejszych komend i budowa posłuszeństwa

  • dostęp do zamkniętej strefy dla klientów zajęć grupowych na www.szkolabingo.com

  • bezpłatny udział w niedzielnych socjalizacjach

  • cena szkolenia: 400 zł

 

UWAGA!

Zapisując się na ten kurs otrzymujesz możliwość uczestniczenia BEZ LIMITU w treningach innych grup, na tym samym poziomie zaawansowania, a także - za niedużą dopłatą, możliwość dołączenia do Drużyny Bingo, z którą ćwiczymy regularnie w soboty (szczegółów dowiesz się w trakcie kursu).

black-and-white-logo-clipart-9-removebg-
Dog Portrait