DRUŻYNA BINGO!

Drużyna jest pomysłem kierowanym dla klientów BINGO! Szkolenie psów, którzy chcą uczestniczyć ze swoim psem w przydatnej regularnej aktywności.
 

Raz w tygodniu w formie zajęć grupowych rozwijamy i utrwalamy nabyte umiejętności z zakresu współpracy / komunikacji / posłuszeństwa, jest dużo ćwiczeń socjalizacyjnych, redukujących reaktywność psów i uczących je jeszcze lepiej radzić sobie z presją wynikającą z obecności innych psów. Współpraca w grupie ma ogromną moc! Jest to wyśmienita okazja do sensownego poćwiczenia przydatnych umiejętności przy większych wyzwaniach środowiskowych.

 

Są to zajęcia grupowe, nie nastawiamy się więc na "mikrozarządzanie" każdym psem z osobna. Kwestie indywidualne rozpracowujemy w innym trybie, ale w trakcie zajęć każdy może ćwiczyć swoje wyzwania - i jak na dłoni widać co jest najbardziej komu potrzebne. Poziom współpracy u każdego z zespołów jest różny, ale równamy do góry - chcę by każdy po kolejnym spotkaniu wiedział, że zrobił krok do przodu, bądź wiedział jak ten krok wykonać.

 

Hasło do strefy dla Drużyny Bingo udostępniam po dołączeniu do grupy "Drużyna Bingo. Szkolenie psów" na facebooku lub na indywidualną prośbę w innej formie (sms, wiadomość prywatna, mail, telefon).