Braciszkowie

W 1966 roku grupa mnichów (franciszkanie obrządku bizantyjskiego), odłączyła się od swojego pierwotnego zgromadzenia i założyła własne, gdzieś na farmie wśród wzgórz stanu Pensylwania. Trzy lata później, w tej samej okolicy zamieszkały siostry zakonne tego samego obrządku i szybko dały się poznać jako doskonałe opiekunki, chętnie pomagając uboższym rodzinom i okolicznym szpitalom. Owe siostry zakonne to Nuns of the New Skete, dziś specjalizujące się m.in. w pieczeniu przepysznych serników (poważnie!). Braciszkowie natomiast - Monks of the New Skete, słyną ze swoich umiejętności szkolenia psów i hodują owczarki niemieckie. Ich książka "The Art of Raising a Puppy" ("Sztuka wychowania szczeniaka") to absolutny bestseller i pozycja uznana wśród wielu światowej klasy trenerów, jako całkowicie wyczerpująca temat okresu szczenięctwa. Więcej o zgromadzeniu Monks of The New Skete: www.newskete.org

 

 

Please reload

Polecamy na blogu

Kilka słów o korygowaniu złych zachowań.

May 9, 2019

1/5
Please reload

Ostatnie posty

December 14, 2017

February 15, 2017

Please reload

Archiwum
Please reload

Dołącz do nas na facebook'u
  • Facebook Classic
szkolenie psów warszawa, behawiorysta warszawa, szkolenie psów bingo,

© 2018 BINGO! Szkolenie Psów

International Association of Canine Professionals (IACP)

IACP#5401 - Associate Level

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic
  • Google+ App Icon